Back to Top

Відео

«Перехресний допит»: допитували прокурора Сергія Циганка

CiganokВ студії проекту «Перехресний допит» побував перший заступник прокурора Херсонської області Сергій Циганок. До вашої уваги - новий випуск передачі та одночасно допит Сергія Циганка - з запитаннями та відповідями.

 

Діти з Олешок пишуть петицію

1544189067 47574906 197953647709489 3386417039554904064 nНе встиг депутат обласної ради Євген Рищук звернутися до своїх колег, депутатів Олешківської райради, з тим, що не можна заради політики забирати у дітей те, на що вони і так довго чекали, маємо результат з цікавою позицією мешканців Олешок…
 

Євген Рищук завітав до Каланчака з почесною місією

 
1521647723 dsc 0436 1

Заступник голови Херсонської державної адміністрації Євген Рищук громаді району представив нового голову Каланчацької районної державної адміністрації.

«Перехресний допит»: допитували прокурора Сергія Циганка

CiganokВ студії проекту «Перехресний допит» побував перший заступник прокурора Херсонської області Сергій Циганок. До вашої уваги - новий випуск передачі та одночасно допит Сергія Циганка - з запитаннями та відповідями.

 

Рівність прав на освіту

telefВ умовах військового конфлікту вкрай необхідно донести до дітей непідконтрольних Уряду України та тимчасово окупованих територій, інформацію про можливості здобути українську освіту та отримати документ про освіту державного зразка. 

Більше про підтримку дітей Донбасу, Криму - на сайті openpolicy.org.ua.

 

Доступну освіту – кожному

osvitaДо уваги вступників з тимчасово окупованих територій і територій, не підконтрольних українській владі в зоні проведення АТО відео-ролік "Доступну освіту – кожному!".
Інформацію про консультативну телефонну лінію для школярів та студентів з Донбасу та Криму з питань здобуття української освіти, яка діє за підтримки МОН України ("Гаряча лінія” – 0800-504-425 – безкоштовно; +38068-951-25-13 (Viber); +38050-550-54-11 (Viber). Консультативні телефонні лінії працюють у робочі дні з 9:00 до 18:00).
 

Олешківський районний терцентр вшанували пам’ять жертв Голодомору

golodomorУ відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання Олешківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олешківської районної ради 25 листопада підопічні та працівники відділення вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду української нації. 
В цей день до відділення завітали представник ветеранської організації селища Нова Маячка Аврумуцоє Катерина Тимофіївна, завідуюча бібліотекою для дорослих Орешко Тамара та завідуюча бібліотекою для дітей Дроздова Тетяна, влаштувавши виставку-реквієм «Сльози божої матері» та годину жалоби «Голодний рік, як чорна птиця, над краєм змореним літав…»
Мешканцям відділення пощастило не знати тих страшних років, тільки Семенова Євгенія Артемівна, 1931 року народження, розповіла почуте від своєї матері про страшні 1932-33 роки, коли їй, зовсім ще малечі пощастило вижити… Розповідь підхопили і всі почали розповідати про події тих років, почуті від старшого покоління. Адже наш моральний обов’язок є вшановувати пам'ять жертв Голодомору та переказувати історію геноциду українців кожному новому поколінню.
Всі присутні запалили свічки в пам'ять про мільйони вбитих і тих, хто пережив геноцид.

Чергова провокація в Херсонській державній морській академії

akademiya17 квітня журналісти ІС «Херсонщина за день» побували в Херсонській державній морській академії, аби з’ясувати, що ж сталося у навчальному закладі.