2 жовтня до відділення стаціонарного догляду для постійного проживання Олешківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олешківської районної ради завітало багато гостей – поздоровити підопічних з Міжнародним Днем людей похилого віку. Це представники райдержадміністрації та районної ради, директор територіального центру соціального обслуговування Світлана Петрівна Косенко, Новомаячківський селищний голова Валентин Іванович Кос, а також голова ветеранської організації К.Т. Аврумуцоє, учасники художньої самодіяльності селищного будинку культури, завідуючі бібліотекою для дорослих Тамара Орешко та бібліотекою для дітей Тетяна Дроздова, учні Новомаячківської загальноосвітньої школи.

Учасники художньої самодіяльності та учні школи підготували для людей поважного віку концерт, а ще було багато привітань, щирих і теплих слів, море квітів, подарунків і, звичайно ж, солодощів та фруктів, про які подбав селищний голова Кос Валентин Іванович та бібліотекарі.

Весело та цікаво пройшло свято у відділенні стаціонарного догляду! Мешканці відділення висловлюють свою вдячність всім, хто прийшов до них розділити свято. Адже добро повертається, збільшуючись втричі!

За інформацією Олешківського районного територіального центру соціального обслуговування