1 жовтня кінно-спортивний комплекс «Grand Prix» гостинно відчинив свої двері, приймаючи гостей нового сімейного спортивного фестивалю «Charity Fest». І для кожного, навіть найменшого учасника фесту, знайшлося цікаве заняття: на вході привітні волонтери пропонували всім взяти участь у веселій лотереї побажань і подарунків, роздавали дітям свіжі яблука. Тим же, хто завітав на «Charity Fest» на самокаті чи велосипеді, діставалася спеціальна відзнака – фірмовий значок фестивалю.

 

«Charity Fest» – це фестиваль нового формату, фестиваль для всіх, хто любить враження, піклується про своє здоров’я і шукає нові незабутні емоції. Особливість «Charity Fest» – унікальний лекторій «18+ хвилин», який відбувся під керівництвом міжнародного коуча Ірини Ужеловської. На ньому для слухачів виступили експерти – відомі люди Херсона та всієї України: Ян і Слава Воскресенські, Валерій Боржков, Ірина Ніколаєва, Юрій Погрібний, Марія Мороз, Марина Маркіна, Ольга Гмиря, які поділилися з гостями своїм досвідом та секретами успіху в царині саморозвитку, маркетингу, красі, стилю життя, бізнесі, психології, благодійності.

Організувати активний цікавий драйвовий відпочинок для всієї родини – справа не з простих, однак команді «Charity Fest» це вдалося: спортивні ігри, тест-драйв автомобілів, майстер-класи, йога, фітнес, дитячі уроки-квести, творчі заняття, модні покази, танцювальні флешмоби, аквагрим, тату хною, консультації лікарів-педіатрів, візажистів, перукарів, тренерів – кожному учаснику знайшлося заняття до душі! До речі, пригощали гостей тільки здоровою їжею, солодощами та напоями.

«Будь розумним. Будь здоровим. Живи щасливим!» – саме під таким гаслом започаткували фестиваль нового формату для гостей «Спілка жінок Херсонщини» та генеральний партнер – Благодійний фонд Євгена Рищука. І найголовнішої мети було досягнуто – фест довів, що українці хочуть, вміють та будуть відпочивати здорово та спортивно всією родиною!

Як відзначив голова Благодійного Фонду Євген Рищук, мета свята – залучити до активного, здорового, спортивного способу життя якомога більше родин.

- Фестиваль «Charity Fest» ми проводимо з благодійною метою, – розповідає Євген Рищук. Ми збираємо гроші діткам дитячих будинків. Ми хочемо, щоб у Новий рік дітлахи вийшли на свято в гарному одязі: дівчата у гарних сукнях, а хлопчики у гарних сорочках. Фестиваль відвідало дуже багато людей, це говорить про те, що люди не байдужі до проблеми, і ми змогли задати тон. Головна мета усіх фестивалів, які ми проводимо, показати, що сім’я - це понад усе, сім’я і здоров’я - це понад усе. У здорової сім’ї будуть здорові дітки, і буде розвиватися і рости здорова країна.

Усі кошти, зібрані на фестивалі, будуть направлені на благодійну мету – закупівлю тканини для пошиття новорічних суконь і костюмів діткам із обласних інтернатів і дитячих будинків Херсонщини. «Куплений квиток, це здійснення чиєїсь дитячої мрії. У нас в обласних інтернатах 700 діток. Кожен учасник фестивалю зробив добру справу», – підкреслила голова ГО «Спілка жінок Хе­рсонщини» Ірина Ніколаєва.

Ввечері на всіх чекав великий концерт та виступ гурту «General Voice» та зіркової співачки Світлани Тарабарової.

На свято завітали понад 1000 гостей, 7 творчих колективів, 400 партнерів та 90 артистів. Також подаровано діткам: 50 кг яблук, 500 порцій морозива.

А ще – організаторам вдалося зібрати 50 тисяч гривень на виконання благодійної місії фестивалю – закупівлі тканини та пошиття суконь і костюмів дітям із обласних інтернатів Хе­рсонщини.

Тож, як повідомили організатори, неймовірному цікавому та корисному фестивалю «Charity Fest» у наступному році бути!