IMG 1067Четвертий рік редакція «Олешківського вісника» спілкується з жителями Олешківського району. Кожного випуску ми знайомили читачів з життєвою історією людей Олешківського краю. Весь час це були історії позитиву, прагнення до життя, перемоги над хворобою, любові до людей, своєї країни.
Практично всі наші респонденти в своїх інтерв’ю стверджували, що бажають, аби їх діти, внуки жили в розвиненій європейській країні. Також вони говорили, що саме це залежить від влади, котра дбає про свій народ.
Приємно, що більшість жителів Олешківського району вірить, що такі люди є.
В багатьох селах нам розповідали про людину, котра все обіцяне – робить… Тож має­мо шанс!
А далі – історія з життя…
На соціальну сферу останнім часом все не вистачає грошей, але є люди, що доводять, що потрібно працювати на результат, то і гроші найдуться…
Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. В школі навчається 393 учні та працює 40 вчителів.
Починаючи з 2013 року школа почала просідати, з’яви­лися тріщини. В актовому залі протікає дах, вода тече навіть по стінах. Підвісні стелі падають. В кабінеті хімії дуже великі тріщини, які тримають нас в напруженому стані. Ці тріщини з кожним роком збільшуються, – розповідала нам  директор школи Катерина Михайлівна Шейко.
Роки листувань результатів школі так і не принесли.
Одначе нещодавно директор розповіла, що саме завдяки сприянню депутата Херсонської обласної ради Євгена Рищука вдалося привернути увагу до проблеми Раденської школи Херсонської обласної державної адміністрації, Олешківської районної ради та Олешківської районної державної адміністрації. Проект по реконструкції будівлі Раденської ЗОШ І-ІІІ ступенів візьме участь у конкурсі інвестиційних проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
Вже виготовлена реєстраційна картка для участі в проекті. Пройшло позачергове засідання сесії, виділено 866 тисяч гривень, а 10% від необхідної суми для втілення проекту.
Проект розрахований на 3 роки. Починаючи з травня 2019 року по травень 2021 року.
Перший рік – це 6 710 046 грн. буде виділено із фонду регіонального розвитку, а з місцевого бюджету - 810 000 грн. На другий рік планується з фонду регіонального розвитку - 250 000 грн., а з районного бюджету - 100 000 грн. На третій рік - 812 656 грн. з фонду регіонального розвитку і 100 000 грн. - з місцевого бюджету. Разом сума буде складати з державного фонду регіонального розвит­ку – 7 772 702 грн., з районного бюджету – 1 010 000 грн. В рамках проекту, крім реконструкції будівлі школи, щоб зацікавити дітей наукою, з’явиться можливість оновити необхідне обладнання кабінетів фізики та хімії, яке з часом вже зносилося.
Приємні старти, мають продовження, головне – ПІДТРИМКА!