Споживач природного газу зобо­в'язаний забезпечувати своєчасну та повну оплату вартості природного газу згідно з умовами договорів, це передбачено зокрема, Цивільним кодексом України, Законом України “Про ринок природного газу”, Правилами постачання природного газу.

Громадяни, які споживають газ та свідомо систематично за нього не сплачують є підривниками енергетичного потенціалу країни, адже патріотизм складається не з гучних викликів а з дисциплінованого європейського стилю життя, вагома частина якого є сумлінне сплачування податків та комунальних платежів.

Газ це не безкоштовна послуга - а товар. Якщо споживач не може своєчасно та у повному обсязі сплачувати за отримані послуги,і не бажає оформлювати субсидію - він не може і не буде отримувати даний товар. Через таких “платників” не мають страждати , ті хто своєчасно сплачують за комунальну послугу.

Ні Херсонгаз ні інша компанія в області, які поставляють блакитне паливо не отримують на свої рахунки кошти від населення за спожитий газ. Усі сплачені кошти надходять виключно на спецрахунки державних банків, а далі - у державний бюджет. Отже відсутність оплати за газ - це відсутність наповнення бюджету, за рахунок чого утримується соціальна сфера країни, це кошти на утримання військових у зоні АТО, кошти на зміцнення оборонної спроможності країни, будівництво та відновлення автошляхів.

Отже неплатник за газ - є ворогом для своєї громади, бо саме через нього вона не може розвиватися та стабільно існувати.

Шановні абоненти, починається новий економічний рік, і яким він буде також залежить від кожного споживача природного газу, від кожного боржника, який змінить свою поведінку.