Зверніть увагу на документи, які серед іншого повинні бути в особовій справі:

  1. Витяг із наказу про звільнення (по особовому складу)
  2. Витяг із наказу про виключення зі списків військової частини (по стройовій частині)
  3. Службова характеристика (для подальшого працевлаштуваня)
  4. Довідка про доходи (у разі відсутності постійного місця роботи до прийняття на військову службу – для подання в центр зайнятості та нараховування допомоги по безробіттю)

Особисто військовослужбовець отримує:

  1. Військовий квиток (заповнений у встановленому порядку з відміткою про звільнення в запас та печаткою, а також із відміткою в розділі про участь у боях і походах – участь в АТО (у разі залучення до складу сил і засобів АТО)
  2. Припис до військового комісаріату (разом із обов’язковим зазначенням вихідного номеру, за яким особова справа надіслана до того ж таки військового комісаріату).

Крім того, за потребою Ви можете бути направлені для проходження ВЛК при звільненні.

Як повідомляє Юридична служба Збройних Сил України у Фейсбук, у разі Вашого залучення до складу сил і засобів АТО і не отримання статусу УБД до моменту звільнення Ви маєте отримати пакет документів:

- довідку про безпосередню участь в АТО

- витяги з наказів ПЗК АТЦ СБУ про залучення (вилучення) до (зі) складу сил і засобів АТО

- витяги з наказів ПЗК АТЦ СБУ (ОТУ) по стройовій частині щодо про прибуття (вибуття) до (зі) складу сил і засобів АТО.

У разі, якщо командир військової частини до моменту Вашого звільнення з військової служби уже направив необхідні документи для оформлення статусу УБД до відповідної Комісії, посвідчення УБД надійде до військової частини, після чого посадові особи надсилають посвідчення до військового комісаріату.

До видання наказу про звільнення Ви можете подати встановленим порядком рапорт:

- щодо отримання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань за поточний рік (у разі наявності підстав та підтверджуючих документів)

- щодо виплати грошової компенсації за невикористані дні щорічної основної відпустки за поточний рік (у разі наявності таких)

- щодо виплати грошової допомоги для оздоровлення (якщо така не отримувалась протягом поточного року).

- щодо виплати грошової компенсації за неотримане речове майно (у разі наявності такого, порядок визначається постановою КМУ від 16 березня 2016 р. №178).