аудитслужбаПротягом чотирьох місяців, за порушення порядку організації і ведення бухгалтерського обліку, до адміністративної відповідальності притягнуто 46 посадових осіб, чотири – до дисциплінарної та матеріальної. Про це повідомляє прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.
Типові порушення, виявлені під час контрольних заходів - недотримання вимог законодавства, що регулює оплату праці. Наприклад, в одній з районних лікарень зайво нарахували і виплатили працівникам премію, відпускні та індексацію заробітної плати на загальну суму 250,2 тис. грн.
Крім того, до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовуються заходи впливу (наприклад, зупинення операцій з бюджетними коштами).
Також херсонські фахівці ініціюють позови для усунення виявлених порушень перед органами прокуратури та об'єктами контролю. Приміром, аудитори ініціювали три позови перед органами прокуратури на суму понад 551 тис. грн. 
До речі, організації отримують вимоги для усунення виявлених правопорушень та притягнення винних осіб до відповідальності.
Номер «телефону довіри» управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області (0552) 26-36-28. З метою підвищення ефективності зворотного зв’язку громадяни можуть інформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни на електронну адресу -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Таким чином, державні аудитори наголошують на правильному застосуванні і неухильному дотриманні вимог чинного законодавства у бюджетній сфері.