IMG 645325 квітня в Олешківському дошкільному навчальному закладі №6 «Казковий» відбулося родинне свято, приурочене до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.

 

Родина і заклад дошкільної освіти – два суспільні інститути, які закладають у малюкові фундамент майбутнього патріота своєї держави. У них одна мета – виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену дитину. Мабуть, найціннішим скарбом для кожної людини є родина. А в дитинстві другою родиною для дошкільнят стає дитячий садок з люблячими і терплячими педагогами, які ознайомлюють дітей з оточуючим світом, правилами життя в ньому. Єднають ці родини не лише буденні справи, а й свята, особливо ті, що називаються родинними. Саме таке родинне свято під гаслом «Без сім’ї немає щастя на землі» відбулося в Олешківському ДНЗ №6. У цьому святі взяли участь 26 родин. Зміст свята спонукав батьків замислитися над тим, чи все вони роблять для того, щоб їх дитина зростала гідною людиною, а дружня, радісна атмосфера свята сприяла зближенню родин з дошкільним закладом.

На святі лунали пісні про найрідніших людей: матерів і батьків, бабусь та дідусів. Кожне слово, кожен вірш, які промовляли малі артисти, звучали дуже щиро, бо були звернені до найулюбленіших і найрідніших їм людей. Мами, тата, бабусі і дідусі разом з дітьми брали участь у веселих іграх, жартівливих інсценівках. Атмосфера сімейного затишку невимушено запанувала на святі, коли матусі заспівали колискових своїм малюкам.

Яскравим моментом свята був виступ мам з піснею інсценівкою «Діти – це квіти». На родинному святі промінець добра і любові торкнувся кожного серця і дорослих, і дітей. На згадку про свято його ведучі подарували кожній сім’ї ляльку-мотанку, яка за народним повір’ям є берегинею роду і символом зв’язку між поколіннями.

Методист районного методкабінету

С.В. Альохіна