rishuk 002Заступник голови Херсонської ОДА, депутат обласної ради Євген Рищук відвідав храм в селі Праві Саги, що знаходиться в Олешківському районі. Саме цей храм був нещодавно повністю оновлений, капітально відремонтований за рахунок Благодійного фонду Євгена Рищука.

 

Місцеві мешканці зустріли депутата теплими словами подяки. Адже ремонт у храмі зроблений відмінно, поруч з церквою все облаштоване для людей, одним словом благоустрій…

- Спасибі нашому Євгену Миколайовичу, що він для села багато чого робить. Нехай Бог дає йому здоров’я. Так кожного року в нас село стає кращим, гарнішим, – впевнені мешканці Правих Саг.

І справді, Праві Саги за останні роки змінюються на краще день за днем. Що ж стосується церкви та кладовища в селі – то їх привели в порядок недавно. Ініціатива надійшла, власне, від Євгена Рищука. І благоустрій, і ремонт – у все це депутат обласної ради вкладав власні гроші. До людей йде завжди відкритий, готовий до будь-яких питань та проблем. Шанобливо та з розумінням ставиться Євген Миколайович і до проблем ветеранів. Голова ветеранської організації місто Олешки Тамара Василівна Федоренко з вдячністю ветеранів говорить про депутата Євгена Рищука:

- Нашу ветеранську організацію вже третій рік гостинно зустрічають на території заміського комплексу в Правих Сагах. Євген Миколайович Рищук вже давно серед нас, ветеранів, заслужив звання «народного». Це людина слова. Ми звернулися до нього з проханням відремонтувати та осучаснити пам’ятник Герою Радянського Союзу Бойко Івану Івановичу. Коли ветерани здійснювали традиційний об’їзд пам’ятників і підійшли до нього – були вражені, наскільки це художньо і красиво оформлено, зроблена огорожа, біля пам’ятника все викладено плиткою. А сам пам’ятник, ніби височить над усіма могилами, і видно його здалеку. Та саме головне, що зроблено це з великою душею. Далі від цього пам’ятника є могила радянським воїнам, які загинули при звільненні міста Цюрупинськ та Пойми, де було страшенне побоїще. Там раніше стояв невеличкий пам’ятник, зовсім непомітний. Вже на другий рік тут зробили гарний майданчик, пам’ятник, тепер там стела стоїть, на честь загиблих воїнів під час форсування Пойми. Ми, ветерани, ніколи не чули від нього слова «Ні». Завжди відгукнеться, допоможе. І мене вражає в ньому те, що він завжди лине до людей, і завжди з доброю душею, - говорить Тамара Федоренко.

Прагнення допомогти не зупинилося лише на церкві в Правих Сагах. Нині завдяки сприянню Євгена Рищука храм ремонтують і в Олешках. Тут тривають роботи з утеплення підлоги та укладки кахельної плитки коштом Благодійного Фонду депутата.

- Наш храм будується уже років 7. За той час багато людей, до яких я звертався, допомагали в будівництві. Один із них, який відгукнувся по першому моєму проханню - Євген Рищук, я йому дуже дякую. Бо допомога в той нелегкий час, який зараз панує в державі – це справді благородна справа. Будівництво храму зараз майже закінчено. Щиро дякую Євгену Миколайовичу, зичу йому здоров’я та можливості працювати на благо нашого суспільства та міста Олешки. Ми віримо в таких гарних людей, в їхні слова, - зазначає настоятель храму протоієрей Михайло Гарбадин.

Як зауважив сам Євген Рищук, допомогти храму – це справа честі, він просто не може бути осторонь подібних проблем:

- Там де є храми, де люди вірять – там більше порядку, більше любові, стосунки більш теплі між людьми. Нещодавно під час спілкування з протоієреєм Михаїлом з’ясував, що церква таки недобудована. Запитав, чого не вистачає, що необхідно. Під час відвідин храму побачив, що підлога – порожня. Домовилися зробити тут теплу підлогу. Гадаю, для всіх, хто ходить до церкви, буде комфортно і тепло з такою підлогою.

Невдовзі після розмови з депутатом обласної міської ради Євгеном Рищуком, до церкви приїхали будівельники, які привезли кахельну плитку та необхідні будматеріали. Отож, закінчення робіт у храмі відбудеться зовсім скоро.

Єлизавета Адамчук за матеріалами Херсон.City