snimok 24.07.2019 04Програмний продукт «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів» створено відповідно до наказу Держпродспоживслужби України від 09.11.2018 № 922 (зі змінами). Зазначений програмний продукт має на меті забезпечення державного контролю за наданням адміністративних послуг, зниження рівня підробки ветеринарних документів їх фальсифікації, а також перевірки достовірності даних, які є підставами для видачі таких документів. Про це йдеться у повідомленні на сайті Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

 

ЄДРВД функціонує в тісній взаємодії з Єдиним державним реєстром тварин і формування електронних ветеринарних документів на ідентифікованих тварин базується на наявності в Реєстрі тварин інформації щодо тварини, її власника, господарства перебування.

З квітня місяця поточного року в Олешківській районній державній лікарні ветеринарної медицини, Раденській дільниці ветеринарної медицини, Виноградівській та Олешківській дільничних лікарнях ветеринарної медицини організована робота по видачі (друку) ветеринарних документів через «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів» ( ЄДРВД).

На виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області від 19.06.2019 № 2257 в рамках впровадження в дію програмного продукту, фахівцями Олешківської районної державної лікарні ветеринарної медицини проведена зустріч з працівниками Ювілейної об’єднаної територіальної громади та Новомаячківської селищної ради з метою налагодження співпраці між спеціалістами ветеринарної медицини і працівниками вищезазначених органів місцевого самоврядування щодо надання доступу до оргтехніки та мережі Інтернет при звернені власників тварин, для видачі (друку) ветеринарних документів через ЄДРВД.

Оформлення ветеринарних документів на тварин через ЄДРВД дає можливість контролю за перебуванням, переміщенням тварин та продукції тваринного походження, як територією району так і області, при здійснені заходів державного контролю (нагляду), в т.ч на ринках, бійнях.