36303c14746043cfda624feb895bb647Громадська організація «АКТИВНА ЖІНКА» у рамках проекту «Великі можливості» 27 липня 2019 року організовує безкоштовну поїздку в м. Херсон до Urban CAD для молоді віком від 14 до 35 років Великокопанівської ОТГ. Ознайомчий візит відбудеться за фінансування Великокопанівської сільської ради, яка виступає партнером проекту «Великі можливості» та Програми  DOBRE.

Urban CAD – це відкритий креативний простір нового формату для розвитку, спілкування, неформального навчання, відпочинку, створення та  реалізації творчих ідей у різних сферах.  Urban CAD – це те місце, яке може надихнути та стати яскравим прикладом взаємодії та згуртування.

Запрошуємо молодь з сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка взяти участь у запланованому заході.

Для того, щоб взяти участь в ознайомчому візиті, просимо Вас зареєструватися до 25 липня 2019 року, заповнивши реєстраційну анкету.

Місце збору та час від’їзду повідомимо Вам особисто після того як Вас буде відібрано.

ГО «АКТИВНА ЖІНКА» реалізує проект «Великі можливості» у рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який у Херсонській області виконує ГО "Громадський центр "Нова генерація", що впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю громадської організації «АКТИВНА ЖІНКА» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID.

Анкета за посіланням.

Великокопанівської ОТГ