img 5225 800x53319 липня нове авто «Reno Duster» прибуло до КНП «Олешківський Центр первинної медико-санітарної допомоги», де на нього чекали директор Світлана Сердюкова та медичний персонал центру. Відтепер лікарі закладу зможуть вчасно надавати допомогу пацієнтам з усього району, незважаючи на погодні умови і стан доріг.

Як розповіла директорка закладу Світлана Сердюкова, автомобіль був придбаний з метою підвищення якості медичного обслуговування населення Олешківського району. Відтепер користуючись цим авто лікарі зможуть вчасно не лише надати медичну допомогу в разі такої потреби, але й проконсультувати та обстежити пацієнта, щоб попередити ускладнення чи захворювання.

img 5248 800x533

Новеньке авто було придбано частково за власні збереженні кошти КНП «Олешківський ЦПМСД», а решту районна влада виділила зі свого бюджету – 10% від суми придбання.

- Автомобіль «Reno Duster» придбаний за кошти, які ми відкладаємо щомісяця, після того як підписали договір з Національною службою здоров'я України. Частина грошей – 6% ми відкладаємо на власний розвиток. З жовтня місяця нам вдалося зібрати певну суму грошей і придбати в заклад машину, – розповідає Світлана Олександрівна. – Ми взяли новий автомобіль замість 30-річної «Ниви», яка потребує постійного ремонту. Мета придбання автомобіля, щоб кожен пацієнт мав можливість отримати вчасну якісну медичну послугу та ліки – акцентує директорка закладу.