штрафиНа цей раз на «гачок» фіскалів Херсонщини потрапили бізнесмени, які здійснювали підприємницьку діяльність на узбережжі Азовського моря.

У Генічеську власник продовольчого магазину влаштував підприємницький «бригадний підряд» під час проведення розрахунків за придбання підакцизної групи товарів. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Аби не сплачувати акцизний податок, розрахунки із застосуванням платіжних карток за реалізовані алкогольні напої та тютюнові вироби, бізнесмен спрямовував на розрахунковий рахунок свого «партнера-платника на спрощеній системі». Реєстратор розрахункових операцій також використовував за власним бажанням, фіскальні чеки покупцям не видавав. Це засвідчили аудитори Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі під час проведення фактичної виїзної перевірки платника податків.

За «економію» на сплаті акцизного податку, роздрібну торгівлю без використання РРО та придбання відповідних ліцензій та за наслідками перевірки закладу торгівлі підприємці отримали на двох 57,6 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Інший генічеський «колега» вважав, що реєстратор розрахункових операцій йому потрібен лише під час реалізації тютюнових виробів. Торгову виручку із застосуванням платіжних карток за реалізовані алкогольні напої також спрямовував на розрахунковий рахунок свого «бізнес - партнера».

За встановлені суттєві порушення в сфері готівкового обігу підприємці також отримали на двох 33,8 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Завдяки щоденному моніторингу діяльності суб’єктів господарювання під час роздрібної торгівлі, які показують нереально низькі виторги, проведені через РРО, фіскали області одразу встановлюють порушників та готують відповідні документи для застосування штрафних санкцій.

Перевірки суб’єктів курортного бізнесу на Херсонщині тривають.