kandidat1Я, РИЩУК Євген, прийняв для себе рішення брати участь у позачергових виборах народних депутатів 21 липня по 186 мажоритарному округу. Я йду як не партійний. Краще працювати на людей і для людей, ніж на босів партії. Йти чи не йти? Таке питання ніколи не стояло переді мною. Навіть тоді, коли була загроза для мене і моєї сім'ї. Я вистояв тоді – вистою і зараз. Так! Я йду!
Я йду для того, щоб підтримати нові починання Президента і змінювати життя в області та в державі на краще.
Я йду, щоб у нашій державі не призначали винних, а суди виносили рішення не за статусом, а за ЗАКОНОМ!
Я йду, щоб вся погань, яка вважає себе князьками в районах, не вирішувала долі людей на свій розсуд.
Я йду, щоб кожна дитина в області мала право отримати безкоштовне обстеження на рак, і діти не вмирали раніше батьків.
Я йду, тому що хочу жити в цивілізованій державі!
Я депутат обласної ради і мені НІКОЛИ не соромно дивитись в очі людям свого округу. Школи, дороги, спортивні майданчики, освітлення вулиць та багато-багато іншого. Все це зроблено за 3 роки  роботи в облраді. Я знаю, що в мене є бажання і потенціал для того, щоб зробити ще більше. Я побував у 130 населених пунктах 186 округу, і володію ситуацією в цілому, крім того, знаю шляхи вирішення проблем.
Саме тому я йду працювати до Верховної Ради. 21 липня у кожного з нас буде шанс позитивно вплинути на нашу долю, сприяти розвитку області і нашої держави. Ми маємо підтримати нового Президента в прагненні побудувати гідну державу. Я і моя сім’я витримали всі проплачені нападки на нас. І зараз, після того, як я зробив заяву, Я ВПЕВНЕНИЙ: буде ДУЖЕ БАГАТО чорного піару, а, може, і більше – знову нападки. Я порядна людина і впевнений у своїй правоті. Ви вірите мені і в мене – а я не підведу!
Я вірю, що 21 липня вибори будуть робити люди, а не передвиборчі технології!
РИЩУК Євген, кандидат у народні депутати України по 186 одномандатному виборчому округу