rishuk1.26546Зустрічі з представниками місцевих органів влади, директорами шкіл, учнями, вивчення проблем, з якими щодня живуть і стикаються мешканці сіл, невеликих міст, селищ якраз і дали Євгену Рищуку розуміння, що потрібно йти в політику, аби робити конкретні справи.

 

За той невеликий проміжок часу, що Рищук попрацював в Херсонській ОДА, працював, як депутат обласної ради, дали людям можливість оцінити його діяльність.

Громада Солонців познайомилась з Євгеном Рищуком на дні села. Невеликий населений пункт має низку невирішених проблем. Найшвидше сприяння їх вирішенню - стиль роботи депутата Херсонської обласної ради.

Перш за все була відновлена футбольна команда Солонців. З 2016 року Євген Рищук є офіційним спонсором. На ремонт сільського Будинку культури були спрямовані кошти обласного та місцевого бюджетів.

Неосвітлені вулиці – проблема багатьох населених пунктів Херсонщини. Не виняток і Солонці, які занурюються в темряву після заходу сонця. Вирішити цю проблему самотужки влада села не в змозі, але є світло в кінці тунелю. Вже розроблена проектна документація на проведення робіт з освітлення сільських вулиць.

«Повністю замінили всю електропроводку, встановили но­ві світильники, зроблено нове електричне опалення, перекрили дах», - із запалом в очах розповідає про основну проведену роботу голова Солонцівської сільської ради Юрій Солдатов.

Знають депутата і в місцевій школі.

Kobzar

«Ніхто й ніколи раніше так не робив. Кращі учні за підсумками навчального року отримують стипендії від Благодійного фонду Євгена Рищука, - розповідає директор Солонцівської ЗОШ І-ІІ ступенів Сергій Кобзар. - За все це була надана допомога шкільними меблями, партами. Ми поставили у 2-х класах гарні парти. Вони зручні. Кращі класи мають можливість поїхати відпочити на заміський комплекс «Grand Prix». Ми завжди знаходимо розуміння та допомогу».

Сам Євген Миколайович говорить, що не збирався йти в політику, але в той же час розумів, що вже готовий для чогось більшого:

«Може бути від того, що я бачив певні проблеми в країні, області, місті. Коли мені ставлять запитання: «Чого ти пішов у політику?», я відповідаю: «Якщо хочеш зробити добре, бери і роби сам». А ще бувають і такі, що кажуть: «Так він же піариться на державних грошах». На що я відкрито відповідаю всім: «Почнемо з того, що державних грошей немає, є гроші платників податків. Друге питання - це як їх розподіляють на округи, на міста, областям. І тут уже від обранця залежить, як він зможе спрацювати для громади», - говорить Євген Рищук.

Нагадаємо, що в 2015 році Євген Рищук вирішив балотуватись до обласної ради. За коротку передвиборчу кампанію він зустрівся з багатьма мешканцями Олешків та району. Живі зустрічі і спілкування спрацювали, його підтримали майже 1000 жителів. Депутат віддячив увагою до потреб своїх виборців чесним лобіюванням їх інтересів.