1918На сьогодні Олешківське відділення спільно з медичними закладами продовжує реалізацію програми медичної реабілітації застрахованих осіб Олешківського і Голопристанського районів.
У минулому році по різних профілях медичних показань за рахунок коштів Фонду соціального страхування України пройшли лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладах 112 осіб на 2328 днів в середньому по 20 днів на кожного, за 6 місяців 2019 року направлено на реабілітацію 28 застрахованих осіб на 546 днів.
Слід нагадати, що на реабілітаційне лікування мають право офіційно працюючі особи, яким у більшості випадків медичними закладами проведено оперативне втручання, і до закриття лікарняного, не приступаючи до роботи, застрахована особа за висновком лікарів може направлятись на реабілітацію від 18-24 днів. У деяких випадках за певними діагнозами в розрізі профілів медична реабілітація можлива без оперативного втручання, це інфаркти, інсульти, цукровий діабет, захворювання легень, підгострі періоди опорно-рухового апарату. Проте залишається обов’язковою вимогою знаходження особи на стаціонарному лікуванні в медичному закладі та отримання відповідного висновку лікарсько-консультативної комісії, які дають підставу для реабілітаційного лікування застрахованої особи в санаторно-курортних закладах України за рахунок коштів Фонду соціального страхування.
Начальник відділу по роботі
зі страхувальниками Олешківського відділення УВД ФСС України І.В.Холоднюк