20190628 160530З 24 червня по 2 липня херсонська делегація взяла участь у навчальних зборах у м. Краків Республіки Польща в рамках проекту «Підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні ситуації». Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Херсонській області.

 

Делегацію, до якої ввійшли голови чотирьох об’єднаних територіальних громад та один голова сільської ради, очолювала заступниця начальника Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій області Катерина Гаврилова. Основна тематика зустрічі - організація роботи системи добровільної пожежної охорони Республіки Польща, створення й утримання добровільних пожежних частин, підготовка пожежних.

За час перебування досліджено принципи функціонування та передовий досвід польських підрозділів добровільної пожежної охорони місцевого рівня. Значну увагу приділено обміну досвідом з головами органів місцевого самоврядування Малопольського воєводства, які мають підрозділи добровільної пожежної охорони. Тому голови херсонських ОТГ ретельно ознайомились з особливостями господарювання у польських гмінах. Це була виняткова можливість обміну знаннями та практичної роботи в усіх сферах діяльності органів місцевого самоврядування.

У рамках візиту закладено основи довгострокового співробітництва органів місцевого самоврядування Польщі та України, а делегації польських гмін  запрошено відвідати об'єднані територіальні громади Херсонщини. Усі спільні ініціативи будуть застосовані в сфері зростання компетенції кадрів, підвищення рівня пожежної безпеки в Херсонській області та Малопольському воєводстві.