z2Слідчим управлінням ГУНП в Херсонській області за процесуального керівництва прокуратури Херсонської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за заявою директора та власника одного з сільгосппідприємств, розташованого на території Генічеського району, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.206-2 Кримінального кодексу України (Протиправне заволодіння майном підприємства, що заподіяло велику шкоду). Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що до органів Національної поліції в Херсонській області звернулись директор та засновник приватного сільгосппідприємства із заявами про те, що група осіб, з метою протиправного заволодіння майном підприємства, а саме врожаєм зернових культур, наприкінці червня поточного року підробили ряд офіційних документів, намагаючись таким чином усунути від фактичного управління та можливості здійснення законної господарської діяльності, директора зазначеного підприємства. Після чого почали незаконний збір врожаю зернових.

Як повідомив заступник начальника обласної поліції Микола Вербицький, на даний час процес збору врожаю зупинений до з’ясування всіх обставин. Працівники поліції проводять необхідні першочергові слідчі дії. Зокрема, допитуються представники обох сторін конфлікту, що виник навколо підприємства, проводиться вилучення документації тощо. Досудове розслідування триває.