IMG 20190612 1Закінчився навчальний рік і розпочали роботу літні пришкільні табори.
Спеціалісти Олешківської район­ної філії Херсонського обласного центру зайнятості постійно проводять профорієнтаційну роботу зі школярами. Протягом навчального року вони готують учнів старших класів до свідомого вибору професії, а влітку працюють у цьому напрямку з школярами початкових класів, які відпочивають у пришкільних дитячих оздоровчих таборах.
12 червня провідний фахівець з профорієнтації Людмила Галадим провела інтерактивний захід змагально-мотиваційного та інтелектуально-ігрового характеру з учнями пришкільного табору Олешківської гімназії, на якому були використані інноваційні методики та в ігровій формі діти дізнавались про світ професій.
Розповідь про світ професій проходила в розважальній формі: у вигляді різноманітних конкурсів, дидактичних ігор, інформаційних та творчих завдань. Діти побували в ролі представників різних професій. Учні відгадували загадки про професії. Кожен учасник заходу зміг виявити свою активність та ініціативність, зробивши ще один крок у розмаїття світу професій. Найактивнішим учасникам на пам’ять подарували буклети «Всі професії важливі – вибирай свою!»
Захід зацікавив дітей, адже під час відпочинку в ігровій формі необхідна інформація засвоюється краще і легше.
Олешківська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості