medicina2Комунальне некомерційне підприємство "Олешківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Олешківської районної ради Херсонської області запрошує на роботу сімейних лікарів. Про це йдеться на сайті центру.

 

Кваліфікаційні вимоги до лікаря КНП «Олешківський центр ПМСД»

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа». Спеціалізація за фахом «Загальна практика – сімейна медицина» (інтернатура, курси спеціалізації) або Терапія” (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста без вимог до стажу. Підтвердження кваліфікації згідно чинного законодавства.

Особисті якості – чуйне ставлення до пацієнтів, відповідальність, бажання надавати якісні медичні послуги.

Зміни на краще не відбудуться за постановою Кабінету Міністрів України або за прийнятим законом, бо зміни перш за все роблять люди.

Чому потрібно прийти працювати до нашого закладу:

  1. Успішний лікар первинки — основа надання якісної медичної допомоги. Тому ми пропонуємо гідну заробітну плату: 14 – 22% від обсягу практики (від кількості підписаних декларацій з населенням). Кількість населення достатня для оптимального обсягу практики.
  2. Забезпечення робочого місця сучасною оргтехнікою, меблями, наявність кондиціонеру в кожному кабінеті, медично-інформаційною системою, робоче місце оснащене згідно табелю оснащення згідно наказу МОЗ України, комфортні умови праці та дружний колектив.
  3. Лікар має 5 годин на прийом ( з 08.00 до 13.00 або з 13.00 до 18.00) з понеділка по п’ятницю , субота по змінному графіку.
  4. В районній програмі розвитку закладів охорони здоров’я передбачені кошти на:

придбання житла,

стипендії кращому лікарю первинної ланки,

виділення земельних ділянок під будівництво власного житла,

пільгові кредити для покупки власного житла або будівництва,

пільгові кредити для проведення капітального ремонту власного житла,

компенсація оплати за житлово-комунальні послуги та електроносії.

Центр має амбулаторії в Олешківському районному центрі та селах. Віддаленість від обласного центра від 20 до 70 км. Відстань від Чорного моря 60 км.

В селі Костогризове фельдшерсько-акушерський пункт (ФАП) залучений до державної програми «Спроможна мережа», планується на реконструкцію в лікарську амбулаторію з наданням житла для лікаря. В селі Козачі Лагері лікарська амбулаторія планується в нове будівництво. В селі Раденськ запланований капітальний ремонт амбулаторії (будівлі дитячої консультації).