62429387 1168757413295078 8176355702688710656 o10 червня у приміщенні районної державної адміністрації відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності та протидії торгівлі людьми. Про це повідомляє Управління соціального захисту населення Олешківської райдержадміністрації.

 

В заході прийняли участь представники управління соціального захисту населення, управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ювенальної превенції сектору Олешківського відділення поліції Новокаховського відділу ГУНП в Херсонській області, Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, Олешківського методичного кабінету, КЗ «Олешківська центральна районна бібліотека», Бюро безоплатної правової вторинної допомоги.

На засіданні міжвідомчої ради розглянуто наступні питання: "Про порядок взаємоді ї суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі", «Про роботу спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб в регіоні», «Про стан реалізації державної політики, щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків спрямованих на формування гендерної культури населення».

Під час наради обговорено алгоритм подальшої спільної роботи та комплексного підходу щодо реагування на випадки домашнього насильства, про відповідальність осіб за забезпечення реалізації державної політики у сфері запобігання домашньому насильству і насильству за ознакою статі, саме Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», про утворення на WEB-сайті районної державної адміністрації рубрики «Протидія домашньому насильству» із розміщенням контактів персонально відповідальних осіб та її подальшого інформаційного наповнення.

На завершення міжвідомчої ради підведено підсумки, кожен висловив своє бачення щодо ефективності подальшої співпраці та активізації профілактичної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Позитивних результатів у вирішенні даних питань буде досягнуто тільки завдяки злагодженій співпраці суб’єктів соціальної роботи з правоохоронними органами.