vpПрацівники відділення поліції в порту «Херсон» три дні поспіль забезпечували охорону публічного порядку на території мальовничого острова Крисиний, що знаходиться поблизу Новокаховського річкового порту. Там проходив козацький табір для юнацтва та молоді ««Острівна республіка», відбувалися цікаві творчі конкурси, ігри та спортивні орієнтування для дітей.

 

Як повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, під час заходів поліцейські нагадали учасникам правила безпечної поведінки на воді під час літнього відпочинку, розповіли про особливості своєї роботи.

Разом з поліцейськими діти розібрали різні ситуації, які можуть статися на воді, і що потрібно робити, щоб уникнути небезпек. Поліцейські нагадали дітям, що заборонено запливати за межі зони купання, наближатися до рухомих суден і човнів, плавати в заболочених і зарослих рослинністю місцях, пірнати з висоти, не знаючи глибини і рельєфу дна, тривалий час перебувати в холодній воді.

vp1

На завершення заходів водні поліцейські побажали хлопцям та дівчатам безпечно провести літні канікули і нагадали телефони екстрених служб.