dsc 0051 jpgУ Херсонській області вчені Інституту тваринництва степових районів Асканія-Нова вивели м’ясну породу овець української селекції.
Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА.
Порода створюється шляхом схрещування генотипів трьох м’ясних порід: двох зарубіжних і однієї української - асканійської селекції.
«Ми вже отримали у другому поколінні генотипи, які добре себе почувають на півдні України. Всі селекційні розробки проводяться з урахуванням сучасних вимог і викликів. На момент забою тушка 6-8 місячного ягняти має дорівнювати 20 кг. Тільки такі стандарти визнають на міжнародному ринку – і при розробці технологій ми це враховуємо», – заявив директор Інституту тваринництва Асканія-Нова – Національного наукового селекційно-генетичного центру з вівчарства Юрій Вдовиченко.
За його словами, для вирощування тварин застосовується технологія стійлово-вигульного утримання з обмеженим використанням пасовища. Вівці швидко набирають вагу, а м’ясо залишається ніжним. В результаті виходить бройлерна ягнятина – продукт, який користується високим попитом.