59946555 2124921800956256 2316644667279540224 n1Першочерговим завданням профорієнтаційних заходів служби зайнятості у навчальних закладах - є орієнтація школяра у світі професій, допомогти визначити професію, яка найбільше відповідає його інтересам та рисам характеру.
З метою популяризації робітничих професій та підвищення їх престижу серед учнівської молоді, 13 травня фахівцями Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Людмилою Галадим та Катериною Васильєвою проведено профорієнтаційний захід для учнів Раденської загальноосвітньої школи І-III ступенів.
Діти з зацікавленістю слухали про професії, що мають попит на місцевому ринку праці, дискутували, задавали багато питань щодо навчальних закладів, які готують відповідних кваліфікованих фахівців.
У ході спілкування фахівці наголосили, що сучасний ринок праці потребує кваліфікованих працівників з професійною освітою. Тому, щоб правильно зробити вибір професії, молодь повинна вміти серйозно аналізувати свої здібності, особисті якості, мати інформацію про майбутню професію та порівнювати її зі своїми можливостями.
Під час заходу присутні дізналися про послуги державної служби зайнятості для молоді, потреби та вимоги сучасного ринку праці, професії, що мають попит, важливість здобуття професійної освіти та можливість проходження навчання за сприяння служби зайнятості, а саме: презентували навчання в Олешківському ліцеї та Херсонському центрі професійно-технічної освіти.
Щоб допомогти учнівській молоді у визначенні своєї майбутньої професійної діяльності фахівці презентували нову профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа». Тут можна безкоштовно пройти онлайн тестування, отримати кваліфіковану консультацію по результатах тестів та індивідуальні поради.
Сподіваємося, що зусилля служби зайнятості, спрямовані на допомогу учнівській молоді у виборі майбутньої професії, є надійним орієнтиром у такому непростому питанні.
Олешківська районна філія