svyato2

 Свято медичної сестри більш, ніж свято, адже герої цього дня, це ті, хто першими приходить на допомогу хворим людям. Тому дуже багато гостей завітало в м. Олешки до районної лікарні, щоб привітати з цим святом всіх причетних до нього. Депутат обласної ради Євген Рищук не залишив без уваги це дійство.

- Медсестра, сестра – це мабуть єдина професія, що носить родинну назву. І коли ти потрапляєш до лікарні, мабуть рідніше людини вже немає. Вітаю вас з професійним святом! Бажаю, аби ваш труд поважали настільки, наскільки ви цього гідні. Бажаю вам всім мира, здоров’я, благополуччя. Будьте щасливі! – привітав Рищук присутніх.

Світлана Сердюк – директор КНП Олешківський центр БМСД:

- Ми вітали медичних сестер, медичних братів з професійним святом – Всесвітнього дня медичної сестри. Ми дуже вдячні адміністрації, Євгену Миколайовичу Рищуку, за надані подарунки, за увагу, яка приділена нашому медичному персоналу.

Євген Рищук від свого Благодійного фонду передав кожній медичній сестрі подарунок, а також запрошення на відпочинок у клубі Grand Prix.

Галина Добровольська – зам.директора Олешківського КП з медсестринства:

- Євген Миколайович Рищук зробив великий подарунок для всього медичного персоналу. Це сертифікати гарного відпочинку. Ми такого навіть не очікували, що на нас чекає такий сюрприз. Багато наших сестер там не були, тому, я гадаю, що ми слова вдячності ще скажемо Євгену Миколайовичу за те, що він нам дав можливість отримати відпочинок.