58383799 2842846492606380 327687815498301440 oФахівці Національного природного парку «Олешківські піски» завітали до дитячого садочка «Вербиченька» Малокопанівської сільської ради невипадково, адже цей заклад має екологічне спрямування у вихованні діточок. Ознайомлення дітей з природою - один із головних засобів їх екологічного виховання. Малечі прищіплюють знання з екології з самого раннього дитинства.
Діти, вихователі та спеціалісти Парку висадили квіти на території свого дитячого садочку. Участь у таких заходах для дошкільнят - справа не нова. Для озеленення території спеціалісти парку принесли для діток різні квіти: шиловидний флокс, лісову фіалку, садову ромашку, бульбочки гладіолусів, насіння чорнобривців та майорців. Усі діти, з притаманною для них дитячою безпосередністю разом з дорослими саджали квіточки.
Кожному хотілося щось посадити та полити кущики рослинок. Раділи гарній роботі та весняному сонечку. А наостанок запропонували подивитися на дерево Миру, яке всі разом посадили минулого року. Катальпа добре себе почуває в садочку, адже дітки за нею доглядають та поливають. Тож і росте дерево швидше за діточок. Діти дружно дякували спеціалістам Парку за візит та запрошували до себе в гості на майбутнє.
Національний природний парк «Олешківські піски»