59583711 1144038359100317 3256727456920371200 n2 травня в Олешківській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості головним спеціалістом відділу персоніфікованого обліку громадян управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Галиною Гараненко проведено семінар для батьків з питань оздоровлення та відпочинку дітей віком від 7 до 18 років. Про це повідомляє управління соціального захисту населення Олешківської райдержадміністрації.

 

В ході семінару наголошено на те, що одним з пріоритетних напрямків реалізації державної політики стосовно дітей є забезпечення їх якісними оздоровчими та відпочинковими послугами. Відповідно до закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» гарантується оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

Роз’яснено порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державних підприємств України «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» та позаміських таборів Херсонщини. 

Для внесення дітей до персоніфікованої бази даних батькам рекомендовано звертатися до кабінету № 12 управління соціального захисту населення за адресою: м. Олешки, вул. Гвардійська, 6.