57964019 1512349968900093 7225141624832000000 nВ рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 25 квітня фахівець Олешківського бюро правової допомоги Тетяна Бабаскіна, в приміщенні Олешківського центру зайнятості, провела семінар для зареєстрованих безробітних громадян на тему: «Відповідальне батьківство».
Спеціаліст розповіла присутнім про права та обов’язки батьків стосовно дитини, визначених Сімейним кодексом України, про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків, а також про механізм стягнення аліментів на утримання дитини, розмір аліментів та порядок їх сплати.
Присутні дізналися про порядок накладення штрафів на платників аліментів, які мають заборгованість, що в сукупному розмірі перевищує суми відповідних платежів за один, два та понад три роки, про заходи примусового виконання рішень судів даної категорії.
По закінченню семінару, Тетяна Бабаскіна організувала мобільний пункт консультування, під час якого громадяни отримали юридичні консультації в індивідуальному порядку.
Також Бабаскіна Тетяна розповіла присутнім про переваги системи БПД та роздала інформаційні листівки та буклети, в яких зазначено контакти бюро та буклети «Я МАЮ ПРАВО».