416614 листопада в комунальному закладі «Олешківський районний краєзнавчий музей» відбувся плановий захід, присвячений 74-річниці визволення м. Олешки від німецьких загарбників.

На заході відбулась зустріч ансамблю «Оберіг» КЗ «Олешківський центр культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка» (кер. Петер С.Л.) з учнями 7-Б класу Олешківської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. (класний керівник Степанова. Т.М.).

Захід відкрився вступним словом, до молоді звернувся генерал-майор Радянськ­ої Армії Петро Полісада, який побажав учням гарно навчатися, пам’ятати історію свого міста та мирного неба над головою.

Бесіду продовжив керівник ансамблю «Оберіг» Станіслав Петер, який зосередився саме на причинах початку ВВВ та історичному моменті нашого краю – визволення м. Олешок від фашистських загарбників 4 листопада 1943 року.

З учнями була проведена вікторина на тему солдатського життя та побуту. Школярі активно відповідали, чітко доповнювали прислів’я і проявили певні знання, за що були нагороджені невеличкими призами.

В репертуарі заходу прозвучали пісні на військову тематику композиторів Екім’яна, Шевчука, Мурадемі.

Також у програмі прозвучали авторські твори Станіслава Петера: власний вірш «Спогад ветерана». Окрасою зустрічі стала пісня на музику і слова Станіслава Леонтійовича Петера «Три берізки».

Кульмінацією заходу стала пісня Е. Кол­мановського «Я люблю тебя, жизнь» у виконанні соло Петра Полісади ця пісня прозвучала як символ життя сучасного покоління, за яке боролись солдати нашої Вітчизни у 1941-1945 рр.

Учні щиро подякували учасникам ансамблю «Оберіг» та працівникам музею за організацію заходу.

За іформацією Херсонської ОДА