P4170021 117 квітня в Брилівській селищній бібліотеці пройшов літературно-музичний вечір «Святковий Великдень – радість кожного серця».
Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят – Великдень. У цей день воскрес Син Божий – Ісус Христос, власним життям заплативши за гріхи роду людського. І в наш час ми звертаємось до Нього  з своїми проханнями, надіями, сподіваннями. І Він нас чує і допомагає. Тому ми, воздаючи Йому хвалу, ходимо до церкви, молимось, просимо благословення.
Цього року свято Великодня  припадає на 28 квітня. Працівники нашої бібліотеки О. Пунгіна та Л. Савчук розповіли про те, як традиційно українці готуються зустріти Великдень: про Вербну та Страстну неділю, Чистий Четвер, про те, які продукти можна брати з собою до церкви для освячення, яке символічне та ритуальне значення ці продукти мають. Цікавою була розповідь в минулому вчителя малювання В.О. Курамшиної про те, як своїми руками зробити писанки, дряпанки, крашанки. Ці розповіді переплітались з піснями та віршами про духовне, які виконали вчителі музичної школи Н. Пасинкова. О. Ніколаєнко, Н. Корнійчук, працівник БК Л. Арзуманян та В. Крижанівський, поети Брилівки Л. Парфьонова та В. Курамшина.
І на закінчення вечора пролунали побажання світла і добра, благополуччя і процвітання, віри і любові, миру і щастя всім присутнім в залі, рідним і близьким.
Зав. Бібліотекою О. Пунгіна