DSC 2805 1Олешківський Центр дитячої та юнацької творчості відсвяткував ювілей – 80-річчя з дня заснування.

В Олешках знають, що ЦДЮТ – дім, який відкритий для кожної дитини, місце, де народжуються та зростають таланти, де виховуються особистості.

Директор ЦДЮТ Людмила Пацалова пишається тим, що в Олешках створений простір успішної соціалізації дитини:

«Наш заклад сьогодні - Центр дитячої та юнацької творчості, а в минулому – будинок піонерів, один з найбільших позашкільних закладів України. У нас працює 65 гуртків, 945 вихованців. Дуже приємно на святковому заході бачити стільки друзів. Завжди вдячні за підтримку і налаштовані на розвиток».

Засновник Благодійного фонду Євген Рищук розповідає, що співпрацює з ЦДЮТ понад 3 роки, а ідея спільного проекту, вже відомого не тільки в Олешківському районі – нагородження спеціальною премією найкращих учнів району, прийшла до нього саме в залі ЦДЮТ, під час заходу:

«80 років – це вже ціла історія, наша спільна історія. Три роки тому, під час одного заходу в ЦДЮТ, сидячи в залі, в мене народилась ідея – створити спільний проект, який сьогодні вже досить відомий, «Кращий учень району». Цей проект отримав підтримку не тільки в Олешках, але й по всій Херсонській області. Тому бажаю Центру дитячої творчості тільки розвитку та благополуччя!».

Від Благодійного фонду Рищука Євгена Миколайовича юні олешківці отримали у подарунок ноутбук, аби всі проекти могли втілюватися в життя.