4ReСьогодні для представників органів місцевого самоврядування на базі Олешківської державної податкової інспекції Херсонського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбулася інформаційно - просвітницька акція «Податковий день району». Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

 

На початку заходу керівник фіскальної служби області Ігор Клим представив новопризначеного начальника Олешківської державної податкової інспекції Кротко Надію та побажав плідної співпраці з органами місцевого самоврядування задля формування високої податкової культури та розвитку підприємницького бізнес - середовища у районі.

Очільник відомства проаналізував внесок платників податків області та повідомив, що за підсумками І кварталу п.р. до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло понад 1020 млн. грн. податків і зборів. Із них роботодавці області перерахували 649 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, який традиційно залишається рекордсменом у наповненні місцевих бюджетів та складає 64 відс. від загальних надходжень по області.

Під час діалогу сторони проаналізували реальний стан фінансової спроможності громад, обговорили проблеми та перспективи розширення податкової бази місцевих бюджетів, а головне окреслили шляхи збільшення податкових надходжень. На слайдовій презентації фіскали продемонстрували присутнім додаткові надходження плати за землю за рахунок офіційного оформлення та легалізації земельних ділянок на територіях громад.

Не залишились без коментарів і питання раціонального використання бюджетних коштів. Окрема увага представників місцевого самоврядування була зосереджена на ґрунтовному аналізі пропозицій учасників конкурсних торгів щодо системи оподаткування підрядників, наявності трудових ресурсів, майнового стану учасників торгів та причетності посадових осіб підрядників до порушень, виявлених раніше податковими та правоохоронними органами.

Під час проведення таких зустрічей фіскали області завжди намагаються встановити зворотній зв'язок із представниками влади та надавати практичну допомогу для вирішення проблемних питань органів місцевого самоврядування у формуванні бюджетів місцевих громад.