IMG 83251З приємної нагоди сьогодні, 19 квітня, до Олешківської гімназії завітали керівники області та району, депутати обласної та районної рад, жителі міста. У цьому навчальному закладі відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

 

Привітав учасників святкового дійства т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій. Він підкреслив що спорт, це одна із складових здорового способу життя та наголосив, що відкриття такого сучасного майданчика дає можливість проводити якісні та змістовні тренування і змагання. Дмитро Бутрій побажав юним футболістам гімназії  успіхів та високих спортивних результатів.

На урочисте відкриття майданчика для міні-футболу завітав і голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв. Він привітав педагогічний колектив та учнів гімназії з визначною, для цього навчального закладу, подією та подарував футбольні м’ячі.  

Після  перерізання символічної стрічки, учні Олешківської гімназії, на знак вдячності, подарували гостям святковий концерт та влаштували флешмоб. Завершилось  дійство спільним забиванням м’ячів у ворота.

Для довідки. Футбольне поле має розміри 22м х 42м. Вартість робіт з його будівництва  становить майже 1,5 млн грн.