IMG 58b234d358e6e8f057d87fa91e4157cc VІсторія Анатолія Левицького з села Красне, Скадовського району, повина заставити задуматись всіх хто постійно жаліється на життя, відсутність роботи та неможливість придбати для себе якусь чергову забаганку.

Історія Анатолія

Анатолію  21 рік, він має сестер та братів які старші за нього і вже роз’їхались з батьківського дому, тому вони зараз живуть з мамою, пані Наталією, вдвох. Родина та родичі їх підтримують, допомагають хто як може, а головне, каже пані Наталя, що живуть вони всі дружно. А Анатолій у неї сонячна дитина.

Коли хлопцеві виповнилось п’ять рокі він поїхав у Скадовськ, де 15 років жив та навчався у Скадовському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія». За цей час він багато разів приймав участь та ставав неодноразовим переможцем конкурсу «Повір у себе і в тебе повірять інші».

Пані Наталя з теплотою та вдячністю згадує всіх дівчат (так вона каже на працівників «Надії») з центру, передає їм вітання, та теплі слова подяки за їхню роботу. Пані Наталя сказала, що вони золоті люді.  Саме в «Надії» Анатолія навчили цікавитись життям, бути корисним людя, бути відкритим, активним і в першу чергу, бути звичайним.

Цікавість та інтерес до мистецтва і до творчої роботи у Анатолія проявився ще в дитинсті. Вже в 9 років він привіз мамі першу свою роботу і з того часу радує її своїми новими картинами виготовленими у різних техніках. Недавно в бібліотеці Красного влаштували виставку робіт Анатолія. Організувала виставку дуже активна та відкрита людина -Ольга Славінська, директор бібліотеки.

Мрія Анатолія

 А сам Анатолій зараз збирає гроші на новий телефон, він розуміється на інтернеті та хоче вчитися новим технікам майстрування декоративних картин. Хоче більш досконально освоїти бісер, валяння та фарби. Зараз всі матеріали Анатолію купує мама, бо майже вся його пенсія іде на ліки.

Мені цю історію розказала Ольга Миронець -начальник культури Скадовського району, яка вже давно знайома з родиною Анатолія, підтримує їх та допомагає. Саме у неї я побачила роботи хлопця і дізналась про його мрію ЗАРОБИТИ на телефон.

Чудеса для Анатолія

І ви знаєте, перша робота Анатолія вже знайшла свого господаря. Ним виявився Євген Рищук - депутат Херсонської обласної ради.

IMG b630d507e4606f89a6e79ec1aac52475 V

Пан Євген каже, що у роботи є душа. Проста, відкрита душа про яку не треба нічого розказувати. Вона є така, як є, без прикрас, з простою любов’ю до України бо то Україна. З серцем у вигляді тризубу, відкритим для добра і войовничим для ворогів.

То його картина, а інші роботи Анатолія для інших людей, каже пан Рищук, і вони обов’язково знайдуть собі нові домівки.

Анатолій заробить кошти на телефон, вдосконалить свою майстерність та вигадає собі нову мрію і втілить її в життя, а люди йому допоможуть.

Телефон мами Анатолія — 050 25 79 841.

Чудові дні спонукають до чудес.

З Великоднем, вітала всіх нас мама Анатолія, пані Наталя. З Святом.