snimok 1 5.04Вже традиційно у «День керівника закладу освіти» директори загальноосвітніх закладів і позашкільних установ Олешківської районної ради збираються разом, щоб обговорити нагальні питання та спільними зусиллями знайти шляхи вирішення існуючих проблем. Про це інформує ГУ Держпродспоживслужба в області.

 

Днями на чолі з головою районної ради відбулася робоча нарада з керівниками навчальних закладів району, представниками центру по обслуговуванню установ та закладів освіти району, фахівцями Олешківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

У ході активного обговорення визначені питання, які потребують особливої уваги, зокрема: організація повноцінного та збалансованого харчування дітей, вжиття невідкладних заходів щодо недопущення розповсюдження захворювання на кір в навчальних закладах району та актуалізація зусиль із підготовки до нового оздоровчого сезону.

Керівникам шкіл надані пропозиції щодо виконання закладами належних заходів щодо організації літнього оздоровлення дітей у відповідності з вимогами чинного законодавства.