image 128 березня згідно з планом роботи Олешківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України відбулася спартакіада серед членів профспілки закладів освіти Олешківського району з трьох видів спорту: волейболу, баскетболу та настільного тенісу.

 

Змагання було проведено на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися: голова Виноградівської ОТГ Шматенко С.В., начальник Виноградівського відділу освіти, культури, молоді та спорту Джуль О.М., директор Виноградівської ЗОШ І-ІІІст. Мелешко Л.М. та голова районної організації профспілки Охременко Л.О., які побажали учасникам змагань цікавих поєдинків, чесної та достойної перемоги.

Головна мета спартакіади - популяризація фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед працівників навчальних закладів району, пропаганда здорового способу життя.

До участі у змаганнях запрошувалися команди всіх педагогічних колективів.

Слід відзначити, що команди відповідально підійшли до участі у змаганнях.

Напруженою була боротьба серед команд з волейболу, де перемогу здобула команда Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце виборола команда Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце посіла команда Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Не менш цікаво проходили змагання із баскетболу, де перше місце зайняла команда Раденської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце посіла команда Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст., третіми була команда Ювілейнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Напруженими були змагання з настільного тенісу. Переможцями цього року стала команда Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст., другими-команда Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце – у команди Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст. Усі переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами, медалями та грошовою винагородою згідно з Положенням про змагання.

image 2

image 3

 

Проте, непереможених у змаганнях не було, отже, ті, кому не вистачило місця на п’єдесталі, все одно не залишились у програші.

Спартакіада принесла учасникам змагань справжню радість, яскраві враження і незабутні зустрічі; подарувала хвилини невимушеного спілкування , спортивного азарту і прекрасного відпочинку.

Президія районної організації профспілки працівників освіти і науки України щиро вітає переможців, учасників районної спартакіади та бажає всім міцного здоров’я, нових перемог у спорті та житті.

image 4

image

Дякуємо головам профспілкових комітетів , які готували команди до участі у змаганнях, та господарям: голові Виноградівської ОТГ Шматенку С.В., начальнику відділу освіти Джуль О.М., директору школи Мелешко Л.М. за гостинний прийом учасників змагань.

Голова Олешківської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Л.О.Охременко