IMG 2742 1Дитячий садок – це чарівна територія для малечі, де їм комфортно і цікаво.
Дітлахи села Абрикосівка Олешківського району з радістю та задоволенням кожного ранку приходять до своєї маленької країни – дитячого садка. Абрикосівський ясла-садок «Пурпурова квітка» побудований ще в 70-х роках, певний час не працював, і лише в 2002 році відновив свою роботу. Дається взнаки довготривале пустування будівлі і тому приміщення садочку потребують матеріальної підтримки. Існує проблема з інженерними мережами водопостачання та водовідведення, необхідна ревізія системи опалення.
Та попри це, і завдяки вмілому керівництву завідуючої Тетяни Олександрівни Шараєвої, заклад функціонує і тут працюють справжні професіонали своєї справи: чуйні, уважні, тактовні вихователі. Сьогодні цей дитячий садочок відвідують шістдесят малюків, про яких щодня дбають і турбуються чотири вихователі, музичний керівник та медична сестра.
IMG 2739 1IMG 2736 1
- У нас типовий дитячий садок, який розвиває дітей в екологічному напрямку. З освітньо- виховною роботою в принципі проблем не існує. Звичайно, у нас немає в штаті психолога, логопеда і фізінструктора. І це не тому, що нам не дозволяють, а тому що в нашому селі немає спеціалістів такого плану. До садочку ми приймаємо діток з року, навіть один рік брали з дев'яти місяців. У нас всі групи різновікові. В ясельній групі - від одного до трьох років. У середній групі – від трьох до п'яти. А в старшій – від чотирьох до шести, – говорить Тетяна Олександрівна.
Життя у дитячому садку цікаве та сучасне. Різноманітні пізнавальні заняття проходять навіть у ясельній групі. Діти старшої групи на заняттях готуються до школи. Весело, цікаво та захоплююче у садочку проходять усі тематичні свята, 8 березня та Новий рік. По родинному пройшло свято вишиванки – уся малеча у красивих вишиванках, народні ігри і хороводи.
IMG 2728 1IMG 2726 1
Безсумнівно, професія вихователя дитячого садочка – професія для творчих та креативних людей. Щоб малеча почувалася в садочку комфортно, зростала сильною та загартованою, молоді спеціалісти закладу взяли участь у написанні проектів і виграли два гранти. Ось так з’явилося спортивне обладнання, завдяки чому тепер у дитячому садочку є спортивна зала.
Для того, щоб дошкільний начальний заклад продовжував працювати, а діти отримували необхідну освіту, розвивалися фізично, грали, відпочивали, смачно і правильно харчувалися, колектив дитячого садка сподівається на підтримку та допомогу влади, зокрема депутатів обласної ради, у вирішенні нагальних питань.

Світлана Шендрик