53510659 298994777435980 882526431123341312 oВже чверть сторіччя відділення стаціонарного догляду для постійного проживання Олешківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олешківської районної ради надає допомогу одиноким людям похилого віку та інвалідам 1-2 групи, які потрапили в складну життєву ситуацію. З плином часу змінювалося відділення, змінювалися працівники, але одне залишалося - добрі серця, які завжди були відкриті до підопічних, працівники дарували їм віру, надію та любов. 


Привітати працівників та підопічних з ювілеєм прийшли голова Новомаячківської селищної ради Кос Валентин Іванович, заступник голови Новомаячківської селищної ради Косташ Олександр Олександрович, працівники Новомаячківської селищної бібліотеки для дорослих та бібліотеки для дітей, учні Новомаячківської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Теплі слова привітань, щирі усмішки, веселі інсценування з життя селища, виконані працівниками бібліотеки та учнями школи, викликали у всіх захват, а тістечка до чаю забезпечили всім «солодкий» настрій. 
Працівники також дякують працівників бібліотеки для дітей та бібліотеки для дорослих за приємний подарунок – стенд зі світлинами підопічних і працівників та історією відділення.
А на закінчення підопічний Анатолій Данилович Федоров від імені всіх мешканців відділення привітав з ювілеєм, подякував гостям і працівникам відділення за чуйність, тепло та доброту, за турботу та співчуття і побажав всім здоров’я, невичерпної енергії та успіхів у роботі.