P2220069 1У Олешківській спеціальній ЗОШ I-III ступенів Херсонської обласної ради 22 лютого відбувся спортивний захід – шахматно-шаховий турнір, присвячений пам’яті воїну України, нашому земляку, випускнику цієї школи, загиблому у зоні АТО Кіпішинову Генадію Юрійовичу.

Турнір відбувся за сприяння директора школи Алевтини Івашкової та вчителів фізичної культури Олешківської спеціальної ЗОШ I-III ступенів та за підтримки Херсонського регіонального центру інвалідів «Інваспорт». Почесним суддею змагань була заслужений майстер спорту з легкої атлетики Вікторія Кравченко, яка нагородила переможців турніру почесними грамотами і медалями.

В турнірі взяли участь учні різних вікових груп. Переможці своїх вікових груп були відзначені нагородами. Усі учасники змагань проявили свою майстерність, показавши цікаві партії, які стануть ще однією сторінкою історії шахматно-шахового турніру. Учасники турніру розіграли кубок воїна України ім. Кіпішинова Г.Ю. Володарем кубку став Іван Федурко. У старшій віковій групі переможцем шахматно-шахового турніру став Антон Черненко, у середній групі - Іван Федурко, у початковій школі переможницею стала Карина Іванча. І переможцем з шахів став Антон Черненко.

Турнір пам’яті воїну України, випускнику школи Кіпішинову Г.Ю. стає традицією і буде проводитися щорічно між учнями Олешківської спеціальної ЗОШ I-III ступенів Херсонської обласної ради. Турнір буде присвячений саме вшануванню пам’яті загиблого воїна на сході України.