скрипкаШколяр з Олешок Родіон Брумар посів третє місце на Всеукраїнському конкурсі виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Хілобокова, який проходив у Кропивницькому. Юному скрипалю лише 14 років, хлопець мріє і надалі повязувати своє життя з музикою. 
Родіон щодня займається музикою. Хлопець розповідає, що для нього скрипка – це любов на все життя:
«Я займаюсь цим чотири роки. Мені дуже подобається грати на скрипці, тому що цей інструмент незвичайний. Я відчуваю її голос, співчуття, гармонійність і мелодійність», - говорить Родіон Брумар.
Конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Хілобокова проводиться вчетверте. Цього року в ньому взяли участь більше 50 учасників.
«Родіона мама привела до мене. Я так подивилась на нього - він вже такий дорослий, тому з обережністю взяла його до себе. Але, як бачимо, він досяг високих результатів, бо дуже цілеспрямований. У нього хороші музичні здібності. На конкурсах мене запитують: «Скільки часу вдень займається ваш учень?». Я їм відповідаю: «Він займається увесь свій вільний час, який в нього є. Як мінімум це дві години в день», - розповідає Тетяна Мозгова, викладачка по класу скрипки Родіона Брумара.
За матеріалами Суспільного телебачення