афганВже стало традицією щороку проводити в Раденському СБК заходи, присвячені Дню виведення військ з Республіки Афганістан.

 

14 лютого в стінах закладу спільно з Раденською ЗОШ І-ІІІ ст. та сільською бібліотекою відбувся вечір –реквієм «А час і досі не загоїв ран…», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-й річниці закінчення афганської війни.

Метою заходу було не тільки вшанування ветеранів війни та загиблих, а й показати підростаючому поколінню приклади мужності та героїзму, познайомити з свідками героїчного та драматичного літопису тих жахливих подій.

На вечір були запрошені ветерани афганці, яких привітала голова Раденської сільської ради Олена Кравченко. Хвилиною мовчання учасники вшанували пам’ять загиблих.

Для гостей виступили учасники художньої самодіяльності Раденського СБК жіночий вокальний колектив «Калинове намисто», дитячий танцювальний гурток «Ритм», юні солісти Єльвіра Сульська, Влада Червинська, Дарина Усенко.

Незважаючи на тематику заходу, зустріч пройшла в дуже теплій атмосфері. А пісня, що звучала в наприкінці заходу «Світ без війни» навіювала надію, що всі жахіття війн залишаться в глибинах пам’яті. Надію на те, що з приходом весни, що так відчувається в природі, переможе свято життя, миру, кохання та надії.

Після вечора-реквієму ветерани були запрошені на вогник, організований для ний працівниками СБК, сільської бібліотеки та головою Раденської сільської ради Оленою Кравченко.

 

Керівник художній Світлана Онопченко

Фото Ніни Волкернюк