рищукЩе 8 лютого заступник голови Херсонської ОДА Євген Рищук написав заяву на ім'я голови ОДА з проханням відсторонити його від виконання посадових обов'язків до прояснення в розслідуванні нападу на Катерину Гандзюк.
"З метою припинення політичних спекуляцій навколо мого прізвища заявляю, що вже 18 лютого 2019 року готовий надати Службі безпеки України відповідні свідчення, у тому числі із застосуванням поліграфа", - пише Євген Миколайович у заяві.
Євген Рищук відкрито заявив також і про те, що йому нічого приховувати:
- Зважаючи на ситуацію навколо мого прізвища по ділу нападу на Гандзюк, та моє бажання зробити все, щоб допомогти слідству та припинити політичні спекуляції навколо мене, я, після сесії обласної ради, подав заяву голові Херсонської ОДА про ТИМЧАСОВЕ відсторонення мене від виконання службових обов'язків. В ту ж п`ятницю я домовився із слідчим СБУ України, в місті Києві, про зустріч і запропонував надати інформацію, стосовно мене із застосуванням поліграфа. Приховувати, Слава Богу, нічого. Тож, уже сьогодні я в Києві, і маю надію, що зможу хоч таким чином допомогти слідству в цій досить заполітизованій справі.