пожежаПерший місяць 2019 року завершився таким показником: кількість пожеж – 78, загиблих – 8 осіб, травмовано – 6 осіб. Більшість пожеж трапились у житловому секторі. Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Херсонській області. Основна причина їх виникнення – порушення правил пожежної безпеки. 
Багаторічна практика підтверджує, що основні причини від яких виникають пожежі у зимовий період - це перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Щоб такого не трапилося, кожному необхідно знати і виконувати наступне: 
- вчасно проводити ревізію електропроводки, утримувати в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади;
- категорично забороняється заклеювати електропроводку шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку одночасно декілька приладів; 
- йдучи з будинку, необхідно вимикати побутову техніку, не залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування.
Якщо сталася пожежа, слід зателефонувати за номером 101 та якнайшвидше покинути палаюче приміщення, не витрачаючи час на порятунок майна, головне - врятувати себе і інших.