вода кранВ Брилівці створено комісію яка працює з боржниками по оплаті комунальних послуг. Так, члени комісії вже почали приходити до осель боржників, до яких вже тривалий час не міг потрапити контролер. 
До обходу долучились працівники місцевого КП «Технік» та його керівник Верещак В.І, перший заступник Виноградівського сільського голови Бідашку А.Д., в.о. старости смт Брилівка Медведєва І.Г., місцеві депутати Хомчик К.П. та Тимошенко С.О. Про це йдеться у соціальній мережі Фейсбук. 
Як пояснили організатори, головною метою є донести до жителів, що спільне благополуччя залежить від всієї громади. А несплата за спожиті послуги негативно впливає на спроможність підприємства вчасно оплачувати за використану енергію та виплату заробітної плати працівникам. Також борги населення призводять до збитковості підприємства і, як наслідок, до неякісного надання послуг абонентам.
Цілком слушним зауваженням певних брилівчан є те, що «дехто не платить роками і їм за це нічого немає». Тож, поки комісія тільки попереджає боржників про можливе відключення їхніх осель від мережі водопостачання. 
Але вже зараз на підприємстві розробляється така процедура, і відключення за борги по воді може стати таким же реальним, як за електроенергію або газ.