b54b766ec1b9b0fb67907f711ef7e742Начальник відділу земельних відносин, містобудування та архітектури Олена Комар разом із фахівцем по розвитку територій та інвестицій Анною Довженко Великокопанівської сільської ради, відвідали три навчальні модулі: «Комунікації в громаді під час впровадження змін», «Користування практичним інструментарієм управління землями об’єднаних територіальних громад» та «Збір вихідної інформації в громадах», у рамках серії тренінгів Програми місцевого системного розвитку. Йдеться у повідомленні на офіційному сайті Великокопанівської об'єднаної територіальної громади Херсонської області.

 

Захід відбувся з  31 січня по 1 лютого 2019 року у Херсонському державному аграрному університеті, який провели тренери Віктор Одиниця та Катерина Рєзнікова.

Під час навчання працівники сільської ради:

- ознайомилися з інструментами ефективних публічних комунікацій у громаді та засобами належної комунікації між владою, громадою та бізнесом;

- отримали теоретичні знання та практичні навички щодо застосування Практичного інструментарію управління землями ОТГ, розробленого за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID);

- отримали інформацію щодо можливих розпорядників вихідних даних, типів та форматів даних, які потрібно отримати для реалізації проекту зі створення єдиної документації щодо управління земельними ресурсами об’єднаної територіальної громади.

Програма Місцевого системного розвитку виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з БломІнфо-Юкрейн, громадською організацією ДЕСПРО та Kyiv School of Economics в рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»