konkurs 300x225Оголошення конкурсу з визначення программ (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

 

Управління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації Херсонської області згідно рішення XXXVIII сесії VII скликання Олешківської районної ради від 21 грудня 2018 року № 684 «Про Порядок використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціального спрямування на реалізацію програм (проектів, заходів)» оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету.

Конкурсні пропозиції приймаються з 3 січня по 15 січня 2019 року включно, щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, за адресою: Херсонська область, м. Олешки, вул. Гвардійська, 6, кабінет № 12 (відділ персоніфікованого обліку громадян управління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації).

Конкурсні пропозиції, які подаються на конкурс, мають бути спрямовані на вирішення питань соціального захисту людей похилого віку та інвалідів, учасників війни, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, дітей за багатодітних родин та інших осіб згідно чинного законодавства.

Конкурсні пропозиції складаються українською мовою в друкованій та електронній формі. Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути подані в папці, прошнуровані та пронумеровані, укомплектовані відповідно до зазначеного вище переліку документів. Електронні копії документів, що складають конкурсну пропозицію, подаються у форматі PDF та Microsoft Word (Microsoft Excel) на CD або DVD диску чи інших електронних носіях інформації разом із друкованим варіантом конкурсної пропозиції.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі за формою;

- опис та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) проекту, заходу за рахунок бюджетних коштів за формою;

- листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);

- інформацію про діяльність учасника конкурсу, зокрема про досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення за формою;

- документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи інституту громадянського суспільства (на підписання, подання чи захист конкурсної пропозиції – у разі підписання чи захисту конкурсної пропозиції не керівником інституту громадянського суспільства).

Консультація та додаткова інформація за телефоном (05542) 4-57-25.

Начальник управління

С. Філіпова