KareraRadnyk01З 1 січня 2019 року в Україні вступив в дію Новий Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних громадян, який вніс суттєві зміни.
Ним передбачається поглиблений індивідуальний супровід безробітних, з цією метою в службі зайнятості розпочав роботу інститут кар'єрного радника.
Відтепер у всіх міськрайонних та міському центрах зайнятості, філіях Херсонського обласного центру зайнятості працюють спеціальні радники, які у індивідуальному режимі допомагають людям з пошуком роботи.
Про це інформує Херсонський обласний центр зайнятості.
«Кар'єрний радник – це особистий помічник, який допоможе безробітному подолати певні перешкоди, що стоять на шляху до працевлаштування. Це співробітник центру зайнятості, при  цьому штатна кількість працівників залишається незмінною, - пояснив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. – Адже в сучасних умовах виникає потреба розширення спектру послуг для клієнтів служби з урахуванням індивідуальних потреб, їх рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації та мобільності».
Саме кар’єрний радник буде узагальнювати майже всю інформацію стосовно безробітної особи як з питань підбору роботи, так і у питанні можливості формування та розвитку нових професійних навичок і компетентностей, що користуються попитом на ринку праці. Це дасть змогу більш оперативно отримувати інформацію про особу та розробляти стратегії щодо її працевлаштування.