48412429 663679270695126 1218049190387515392 oМинулий тиждень став справжнім музичним феєрверком для учнівського та педагогічного колективу КЗ «Олешківська дитяча музична школа».

З перемогою повернувся до школи учень народного відділу Брумар Іван (клас викладача Шиліна О.Л.). На XI Міжнародному фестивалі – конкурсі музики та академічного вокалу, що проходив в м. Дніпро, він посів I місце.

Місяць Різдвяних зустрічей розпочався «Різдвяною вітальнею», на яку запросили учнів ЗОШ №4. Вони мали можливість долучитися до старої традиції Різдвяних зустрічей, які вже протягом 300 років проводять європейські музиканти, об’єднуючи таким чином любителів та шанувальників музичного мистецтва.

Фортепіанний відділ та відділ хорового співу провели концерти для батьків. Духовий оркестр школи взяв участь у відкритті «Резиденції Святого Миколая»

Вже вчетверте на базі філіі смт Нова Маячка відбувся фестиваль «Фортепіанна веселка» серед учнів філій школи. В ньому взяв участь 21 учень з с. Виноградово, смт. Брилівка, с. Абрикосівка та смт. Нова Маячка. Фестиваль пройшов за підтримки селищного голови Коса Валентина Івановича, який надав спонсорську допомогу та вручив усім учасникам солодощі.

 

КЗ «Олешківська дитяча музична школа»