pismo1Бібліотека Брилівки дякує за допомогу Благодійному фонду Євгена Рищука

 

Брилівська селищна бібліотека висловлює Благодійному фонду Євгена Рищука щиру вдячність за кошти, виділені вами на підписку періодичних видань, які будуть надходити до бібліотеки у 2019 році. Газети і журнали - це прекрасний подарунок читачам, який сприяє їх інформаційному, інтелектуальному і всебічному розвитку. Спасибі за Вашу чуйність! Напередодні Нового року бажаємо стабільності, нових досягнень і процвітання Вашій справі на благо рідного краю!

Благодійна допомога Брилівській селищній бібліотеці

У наш нелегкий час коштів на розвиток бібліотек виділяється зовсім мало, а проблем стає все більше: виходить з ладу стара техніка, хочеться мати під рукою сучасні матеріали для оформлення, нові книги тощо. Важко знайти людину, здатну сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є! Ми попросили допомоги у нашого місцевого фермера, депутата Олешківської райради Майбороди Володимира Дмитровича. І він не відмовив нам у нашому проханні. Виділив кошти на ремонт комп’ютера та на канцтовари.

Шановний Володимир Дмитрович! Ваша чуйність і доброта роблять життя кращим. Колектив Брилівської селищної бібліотеки висловлює Вам щиру подяку за спонсорську підтримку. Величезне людське спасибі!

Напередодні Нового року бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, успіхів у всьому, нехай Ваші сили й енергія зростають, а всі Ваші ідеї реалізуються!

 

З повагою,

Ольга Пунгіна, завідувач Брилівською селищною бібліотекою.