pismo2Редакція газети «Олешківський віcник» отримала лист зі словами вдячності на адресу заступника голови Херсонської ОДА, депутата обласної ради Євген Рищук від жительки м. Олешки:

 

«Шановний Євгене Миколайовичу!

Щиро дякую Вам за увагу до людей та плідну працю на теренах Олешківського району. З приходом Вас на Олешшя життя району стало цікавішим, насиченим, актуальним. Ви вирішуєте різні проблеми: регіональні, економічні, світські. В кожну справу Ви вкладаєте любов до Херсонщини і, зокрема, Олешшя, турбуєтесь про його розвиток. За це Вам шана і дяка. А ще, за всіма великими державними справами Ви, Євгене Миколайовичу, не забуваєте про простих пересічних громадян. Завжди знаходите час для нас.

Доля подарувала мені великі випробування – втратила здоров’я. Звернулася до Вас. Коли вже втратила надію на допомогу – і отримала її! Низький уклін Вам, шановний Євгене Миколайовичу за щедрість душі, розуміння людей і бажання бути поряд з ними. Завдяки Вашій наполегливій праці, допомозі хочеться жити і вірити в найкраще.

Особливі слова вдячності помічнику-консультанту депутата обласної ради Євгена Рищука – Тамарі Михайлівні Акімовій за людяність, толерантність, допомогу, уважність до кожної людини та бажання прийти на допомогу у вирішенні різних життєвих проблем.

З повагою, жителька міста Олешки, Єнченко О.І.».